Toegevoegd aan winkelmandje

RUNDSBROCHET MET COUSCOUS, PERZIK & GUACAMOLE

750 gr couscous
4 rundsbrochettes
1 rode ui

1 komkommer
100 gr spinazie
2 perziken
olijfolie
boter
4 kl Provençaalse kruiden
zout
zwarte peper

Breng 150 ml water pp aan de kook. Overgiet de 
couscous met het water (zie tip) en laat afgedekt 10 min. rusten. Maak vervolgens de korrels los met een vork en kruid met zout en zwarte peper.
Snijd de komkommer in blokjes van 0,5 cm. Hak de spinazie grof. Snijd de perzik in partjes.
Snipper de ui fijn.
Verhit een scheut olijfolie in een pan en bak de 
rundsbrochette in 3-5 min. op middelhoog vuur, dan is die mooi rosé. Voeg op het einde een klontje boter toe en laat bruisen voor extra smaak. Heb je het vlees liever wat meer doorbakken? Laat dan een minuutje langer in de pan liggen. Haal uit de pan en laat rusten. Of bak ze op de BBQ dan hebben ze dat extra grill-smaakje.

Meng de Provençaalse kruiden, komkommer, spinazie, perzik, fijngesnipperde ui en 1 el olijfolie per persoon onder de couscous. Proef en breng verder op smaak met zout en zwarte peper.
Serveer de rundsbrochette met de couscoussalade en werk af met een toef guacamole.

TIP: Heb je nog een bouillonblokje in de kast liggen? Verkruimel het dan nu boven de couscous tijdens het garen, zo krijgt die extra veel smaak.

Laat het u smaken !